Pakettiin, kiitos! Kivat lahjaideat alle 50 eurolla
Sisustus
Pakettiin, kiitos! Kivat lahjaideat alle 50 eurolla
Joulu on täydellinen tilaisuus muistaa ystävää. Ajatus on tietenkin tärkein, mutta jos haluat kääriä myös paketteja, kurkkaa nämä lahjavinkit!

Tee tämän pariksi lahjakortti kymmeneen pulkkamäkireissuun. Pieni taskumatti, 6 €, Flying Tiger.
Söpöäkin söpömpi karhu pitää hänelle seuraa, jos olet itse kaukana. Ferm Livingin tyyny, 36 €, Finnish Design Shop.
Kokkaillaanko ensi vuonna kahdestaan? Lumitähtikuvioinen pitkä esiliina, 11,90 €, Jotex.
Itää, itää! Nyt on trendikästä alkaa kotipuutarhuriksi. Design House Stockholmin minikasvihuone, 37,50 €, Finnish Design Shop.
Paketoi laatikkoon villalankaa, ja hän saa samalla sekä käsityöprojektin että lankavakan. Paperinen lahjalaatikko, 6,95 €, Lagerhaus.
Hieman kabareetunnelmaa ja kaupungin valoja. Valokirjaimet ja -merkit pitävät edelleen pintansa. Puinen &-valokoriste, 29,95 €, Halens.
Tarjotin on ihana lahja sekä täytenä että tyhjänä, 42 €, Come to Finland.
Herätyyyys! Kaunis Newgaten vekkari on täydellinen lahja unikeolle. 29,95 €, Interior Today.
Minne ensi vuosi kuljettaakaan? Tyylikäs matkapäiväkirja, 35 €, Finnish Design Shop.
Mitä ostaisikaan sisustusintoilijalle? Tyylikäs pikkumaljakko yhdistää trendikkään messingin ja kirkkaansinisen. Korkeus 12 cm, 22,90 €, Hemtex.
Onko ystäväsi viluvarvas? Untuvatöppösissä on ihana hiippailla talvi-iltoina, 39 €, JoutsenShop.
Ystäväsi rakastaa sisustusta, mutta et keksi mitä ostaisit? Tuttu tilanne. Ratkaise pulma lahjakortilla, jolle voit ladata haluamasi summan. Finnish Design Shop.
Lämpöä ja kauniita ajatuksia. Viltti tai torkkupeitto sopii hyvin pukinkonttiin. Akryylihuopa ei pistele herkkääkään ihoa, 40 €, H&M Home.
Keittiön kauneimmat mittakupit ovat tässä. GreenGaten kolmen kultareunaisen kupin setti, 17,90 €, Annival Interior.